ASISTENTI MEDICALI - Interviuri cu Angajatori MAI 2014

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

ASISTENTI MEDICALI PENTRU CENTRE DE INGRIJIRE BATRANI ANGLIA

INTERVIURI CU ANGAJATORII IN MAI 2014

IASI : 12 MAI 2014

BUCURESTI : 14 MAI 2014

TIMISOARA : 15 MAI 2014

GALATI : 16 MAI 2014

NU SE PERCEP NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE DE LA ASISTENTI

Contracte : 12 luni

Locatii : Anglia

Salarii: 12-14 lire sterline brut pe or a( minim 1400 lire NET pe luna )

Program 37.5- 44 ore/ saptamana

Angajatorul ofera suport financiar pentru : zbor Romania- Anglia + chiria primei luni + garantia

Training oferit de angajator 10 zile ( cazarea in perioada de training este platita de angajator )

Se ofera posibilitatea inceperii job-ului inainte de obtinerea numarului PIN ca si “training nurse “

Asistentii vor ajunge in Anglia in grupuri de 5-10 asistenti , vor fi asteptati la aeroport si condusi la locul de cazare

CERINTE

- disponibilitatea de a lucra in Anglia minim 12 luni

- diploma de Asistent Medical Generalist

- nivel mediu de limba Engleza ( scris, vorbit )

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro