Asistenti medicali Interviu angajator Timisoara

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Perioada contractului: un an de zile cu posibilitate de prelungire
• Perioada de proba este de 3 luni
• Se lucreaza intre 37.5 – 44 ore pe saptamana
• Salariul anual este cuprins intre 26,715- £28,000 lire sterline brut pe an.
• Plata pe ora pentru Asistentii Medicali cu Pin No este intre £12-14 lire sterline brut in functie de locatie
• Plata pe ora pentru Assistentii acceptati la NMC dar fara Pin No este de 10.95 lire sterline .Dupa primirea Pin No salariul este intre £12-14 lire sterline pe ora brut.
• Pozitia oferita ‘’Pre-registered Nurse ‘
• In primele 10 zile dupa sosire veti face training/ formare profesionala. Training-ul si cazarea pe perioada trainingului vor fi platite de catre angajator.
• Se ofera sprijin financiar pentru plata inregistrarii la NMC
• Beneficiati de Asigurarile Sociale
• Acces la Schema de Pensie
• Cazare asigurata de angajator contra cost
• Ore suplimentare disponibile
• Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 28 de zile (5,6 saptamani)
• Bilet de avion platit de angajator
• Sprijin in relocare ,se acorda imprumut financiar pentru prima luna de cazare si depozit, si se retrag din salariu pe o perioada de 6 luni.

CERINTE

Regiunea:
Locatia: Regatul Unit al Marii Britanii ANGLIA SI SCOTIA

The employer specializes in Dementia, Nursing, Residential and Specialist care with homes throughout the UK. They are the 2nd Largest Private Healthcare provider in the UK and one thing about this company stands out.

Conditii de recrutare:
• Experienta minimum 6 luni
• Cunostinte medii spre avansat de limba engleza scris si vorbit
• Inregistrare la NMC/ In curs de inregistrare la NMC
• Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca
• Studii recunoscute: La acest loc de munca pot aplica asistentii medicali care au absolvit Facultatea de 3 ani, colegiu de 3 ani sau scoala postliceala. De asemenea se incadreaza si asistentii medicali cu 2 ani de liceu sanitar plus un an de echivalare.
• Acte dovedidoare : Diploma de Asistent Medical Generalist + Certificat de Conformitate sau recomandare de la Ministerul Sanatatii,Certificat de Membru la OAMMR,

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.