Asistenti medicali in UK: SPITALE PRIVATE SI AZILE

Fronterra Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fronterra Recruitment, agentie de recrutare britanica, cauta 20 de asistente pentru a lucra in spitale private si azile din UK.

CERINTE

Conditiile pentru a fi selectat sunt urmatoarele:
• Calificare de asistent(a) medical(a) generalist(a)
• Nivel de Engleza conversational si bune abilitati de a scrie in limba engleza
• Pentru posturile din spitale, este necesara experienta pe una dintre sectiile mentionate mai sus, insa vor fi acceptate si persoane cu experienta pe alte sectii
• Pentru posturile din azile se accepta si persoane fara experienta
• PIN eliberat de NMC UK; in cazul in care nu-l detineti, va vom oferi asistenta GRATUITA pentru obtinerea lui. De asemenea sunt acceptate si persoanele care se afla in curs de inregistrare

BENEFICII OFERITE

• Spitalele private sunt localizate pe intreg teritoriul Angliei, inclusiv Londra.
Oferta presupune:
Salariul cuprins intre £15 – £16.5/ora
Cazarea oferita de catre angajator contra cost
Alte beneficii:
- Pensie privata
- Asigurare de viata
- Servicii medicale gratuite in cadrul spitalului unde veti lucra
- Wellness screening
• Azilele sunt situate in mai multe zone, precum imprejurimile Londrei, Devon, Birmingham, Cambridge, Wales etc.
Salariul este cuprins intre £12 si £14,5/ora
Angajatorul va ofera cazare la pretul de £250 - £300/luna (utilitatile incluse)
-Unii angajatori ofera bilet de avion platit
-Imprumuturi pana la primul salariu
-Asistenta cu documentele din Marea Britanie, cum ar fi NINo, cazier britanic, cont bancar
-Veti fi intampinat la aeroport de catre angajator

Fronterra Recruitment is a UK based international recruitment agency. We recruit and place quality candidates across countries spawning over 3 continents in a vast range of industries ranging from hospitality to construction and from healthcare to accountancy. We passionately strive to provide our clients with a first class recruitment service, and to serve our candidates with an honest, transparent and ultimately rewarding approach.

We do not under any circumstances charge candidates a recruitment fee.