Asistenti Medicali in UK, pana la £2.500/luna

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti
Sector: Care Home
Interviuri pe Skype: 26 – 27 Aprilie
Locatii: Newcastle, Sunderland, Durham

CERINTE

- Diploma de asistent medical generalist
- Nivel de limba engleza: A2 – B1
- Inregistrat sau care urmeaza sa se inregistreze la NMC (detine PRN sau PIN)

BENEFICII OFERITE

- Asistenti Medicali in curs de inregistrare la NMC: de la £1.800/luna
- Asistenti Medicali inregistrati la NMC: pana la £2.500/luna
- 1 luna de cazare gratuita
- Imprumut pentru biletul de avion
- Training platit oferit de angajator
- Perioada contractuala: permanent
- Concediu anual: 28 de zile
- Program standard de lucru: 40 de ore / saptamana + ore suplimentare
- Ture de zi si de noapte
- Cursuri de limba engleza oferite de angajator

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.