Asistenti Medicali in UK, £13.00/ora

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pozitii vacante: Asistent Medical Generalist
- Locatii: mai multe locatii din UK
- Interviuri pe Skype: 7 februarie
- Salariu pentru Asistenti cu PRN: £10.00/ora
- Salariu pentru Asistenti cu PIN: £13.00/ora

CERINTE

- Candidatii trebuie sa fi inceput deja inregistrarea la NMC (sa aiba PIN sau sa fie cel putin in posesia PRN-ului)
- Nivel de limba engleza solicitat: A2 – B1
- Nu se solicita experienta

BENEFICII OFERITE

- Transport de la aeroport la cazare
- Cazare sub pretul pietei(£400 pe luna, inclusive utilitati)
- Training platit de angajator
- Contract pe perioada de 1 an cu posibilitate de prelungire
- Concediu anual: 28 de zile
- Program standard de lucru: 40 de ore/saptamana
- Laptop si materiale pregatitoare puse la dispozitie pentru pregatire IELTS
- Asistentul poate sta acasa 10 ore pentru a se pregati pentru IELTS

Mai multe informatii:

- Elena Moroianu 0736 364 635; Elena@vplhealthcare.com

- Mihai Oraseanu 0725 915 597; Mihai@vplhealthcare.com

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.