Asistenti Medicali in Clinica Privata, UK, £23,051 - £27,000/an

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti
Sector: Clinica de dializa
Interviuri pe Skype: toata luna octombrie
Locatii: Merseyside, Lancashire, North Yorkshire South Yorkshire
Salariu: £23,051 - £27,000/an

CERINTE

- Experienta de minim 3 luni
- Candidati trebuie sa fie inregistrati la NMC (cu PIN obtinut) sau cu IELTS trecut
- Nivelul de limba engleza solicitat de angajator este cel conversational

BENEFICII OFERITE

- Acomdare gratuita pana la £2,000
- Program standard de lucru: 37.5 ore / saptamana
- Ture de zi si de noapte
- Experienta este recunoscuta
- Training oferit si platit de angajator
- Concediu anual: 25 de zile
- Contract permanent
- Schema de pensii
- Orele suplimentare sunt platite additional
- Nu se fac ture de noapte si nu se lucreaza Sambata

Mai multe informatii:
Catalina Isofachescu
ciofachescu@vplheathcare.com
0040 732 136 548

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.