Asistenti Medicali in Aziluri, UK, £14.00/h

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisi
Sector: Care Home
Interviuri pe Skype: 20 Octombrie
Locatii: Newcastle, Sunderland, Durham
Tipul job-ului: Full time
Salariu: £14.00/h

CERINTE

- Oferta de munca disponibila pentru asistentii medicali care sunt in curs de inregistrare la NMC
- Candidatii care au nevoie de IELTS sunt eligibili
- Nivelul de limba engleza solicitat: A2 – B1
- Nu este solicitata experienta

BENEFICII OFERITE

Calatorie si acomodare:
- Bilet de avion oferit de angajator
- luna de cazare gratuita

Salariu:
- £14.00/h

Training, concediu si ture:
- Training complet
- Perioada contractuala: de 1 an cu posibilitatea de prelungire
- Program standard de lucru: 39,25 ore / saptamana
- Ture de zi si de noapte

Alte beneficii:
- Suport pentru acomodare permanenta
- Suport pentru deschiderea unui cont bancare si obtinerea NINO
- Orele suplimemntare sunt platite additional
- Suport lingvistic pentru obtinerea IELTS

Va ajutam cu:
- Inregistrarea la NMC
- Simulari de interviu in limba engleza
- Materiale pregatitoare in limba engleza

Mai multe informatii
Adrian Catescu
adrian@vplhealthcare.com
0747 084 477

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.