Asistenti Medicali Generalisti, Azil, £14,00/h

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti
Sector: Azil de batrani
Interviuri in Bucuresti: 12 – 13 Iulie
Locatii: Kings Lynn (Norfolk area) & March (Cambridgeshire area)
Tipul job-ului: full-time
Salariu: £14,00/h

CERINTE

- Fara experienta
- Engleza la nivel conversational
- Candidatii trebuie sa fi inceput deja inregistrarea la NMC

BENEFICII OFERITE

Calatorie si Acomodare:
- Bilet de avion gratuit
- Transport de la aeroport platit
- 3 luni de cazare gratuita
- £200/ luna chirie (daca asistentii opteaza pt acomodarea oferita de angajator)

Salariu:
- Candidati cu PRN: £7.60- £8.60/h
- Candidati in asteptarea PIN-ului: £10.50/h
- Candidati inregistrati la NMC: £14/h

Training, concediu si ture:
- Full training
- Perioada de proba: 3 luni
- Perioada contractului: 1 an cu posibilitate de prelungire
- Concediu anual: 28 de zile/an
- Program standard de lucru: 33 – 44 ore/saptamana
- Ture de zi si de noapte

Suport preinterviu:
- Privind inregistraea la NMC
- Simulari de interviu cu recruterii companiei
- Material pregatitoare

Mai multe informatii:
- Alexandra Popovici
- 0040 730 558 662
- alexandra@vplhealthcare.com

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.