Asistenti medicali generalisti

Primary Care Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Primary Care Recruitment Romania selecteaza canditati pentru posturi vacante in Anglia.
Interviuri direct cu angajatorii in 21-23 Septembrie 2015 !
Locatie : Bucuresti
Asistenti medicali care doresc sa construiasca o cariera in Nursing Homes, lucrand in domenii ca geriatrie , reabilitare, dementa etc .
Conditii oferite:
• Monitorizarea procesului de recrutare in tara dar si pe perioada cat sunteti in UK , NU PERCEPEM NICI UN COMISION
• Salarii incepand de la 12.5 lire/ora ( se lucreaza 42 de ore/ saptamana , pentru marirea venitului se pot face ture suplimentare )
• Decontarea taxelor platite la NMC ( cele doua taxe pentru inregistratea ca asistent medical in UK vor fi retunate la inceperea job-ului 230 de lire )
• Training continuu
• Contracte de munca pe perioada nedeterminata ( contractele vor fi trimise pe email, se vor printa ,semna, scana si se vor trimite inapoi iar la plecare se va pleca cu contractul in original la dumneavoastra )
• Locatii in apropierea Londrei si a aeroporturilor internationale
• Bilet de avion catre Anglia achitat de Primary Care Recruitment ( este oferit GRATUIT,nu se va deconta ulterior din salariu )
• Posibilitatea de a alege locatia dorita in Anglia
• Asistenta cu cazarea si acomodarea in Anglia ( apartamente inchiriate la 15 min de mers pe jos de locatia in care lucrati, chirii speciale intre 50 si 80 lire/saptamana care vor fi opriti la sfarsitul lunii din salariu)
• Costurile participarii dumneavoastra la interviul din Bucuresti vor fi suportate de catre Primary Care Recruitment.

Contact : numar : 0736071626
email : rut@primarycarerec.com

CERINTE

• Diploma de asistent medical /Nationalitate UE
• Inregistrarea NMC inceputa sau finalizata
• Un nivel bun de engleza
• Motivare
• Sentimentul de angajament și cunoștințe de îngrijire a persoanelor vârstnice
• Experienta anterioara de asistent medical va fi apreciata!

BENEFICII OFERITE

Transportul pentru interviul de la Bucuresti va fi decontact de catre firma noastra
Biletul de avion catre locatia care s-a stabilit va fi platit de catre noi

Recrutam asistenti medicali pentru Irlanda si Marea Britanie