ASISTENTI MEDICALI ( fara experienta) - IRLANDA DE NORD

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul din cele mai mari lanturi de Nursing Homes din Irlanda de Nord recrutam ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI – cu sau fara experienta / cu sau fara inregistrare la NMC

Contracte :

Salarii : 11-13 lire sterline /ora

Asistentii fara PIN pot incepe ca si Treinee Nurse cu salarii : 8.5-10 lire sterline/ora

ZBOR GRATUIT ROMANIA – IRLANDA DE NORD/ WALES

SUPORT DE RELOCARE 300 lire sterline pentru cazare

PROGRAM DE PREGATIRE

ASISTENTII SUNT ASTEPTATI LA AEROPORT SI CONDUSI LA LOCURILE DE CAZARE

PRIMESC SUPORT IN GASIREA UNEI LOCUINTE

CERINTE

- bune cunostinte de limba Engleza

- disponibilitatea de a lucra in Irlanda de Nord

- disponibilitatea de a se inscriere la NMC / Colegiul Asistentilor din UK

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro