Asistenti medicali cu PRN Anglia

BRILLIANT RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Visati la un loc de munca bine platit? Va doriti sa lucrati in UK in domeniul Ingrijire persoane?

Sunteti femeie si nu aveti calificare in acest domeniu? Nu reprezinta un impediment, daca stiti limba engleza la nivel mediu/conversational.

Sunteti barbat, stiti limba engleza la nivel mediu/conversational si aveti si o calificare in domeniul ingrijirii de persoane, precum un Curs de Crucea Rosie, un Curs de Prim Ajutor sau lucrati in domeniul medical? Atunci, puteti aplica pentru un job ideal in Marea Britanie.

Selectam personal sanitar calificat/ necalificat pentru a lucra in azile de batrani (Care Homes).

Sunteti asistent medical si detineti PIN? In acest caz, sunteti candidatul ideal pentru a lucra in UK ca si Asistent medical.
Si daca aveti doar PRN va putem gasi un loc de munca sigur si bine platit in Anglia.

Avem cele mai bune oferte de pe piata!

Oferim contracte de minim un an de zile, care se pot prelungi pe perioada nedeterminata.
Se lucreaza intre 35 si 40 de ore pe saptamana, cu posibilitatea de a efectua ore suplimentare.
Concediul de odihna este de 28 de zile/an.
Cazarea este asigurata de angajatori contra cost.
Avem cele mai bune oferte de munca din Sud - Vestul Romaniei.

Cerinte:
- limba engleza la nivel conversational/mediu;
- experienta in domeniul asistentei sociale, voluntariat, ingrijire persoane cu disabilitati, practica, experienta personala (non-profesionala);
- seriozitate, adaptabilitate, profesionalism;
- cursuri de Crucea Rosie, diploma de infirmier, asistenta sociala, pedagogie, psihologie, masaj/reflexoterapie, kinetoterapie reprezinta avantaj la angajare.

Se deconteaza biletul de avion.

Nu se percep comisioane de mediere.

CERINTE

Limba Engleza la nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

Decontare transport.

BRILLIANT RECRUITMENT-agentie specializata in recrutarea si plasarea fortei de munca, inregistrata la ITM, numar de inregistrare 5595