Asistenti medicali-CLUJ-NAPOCA

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

•INTERVIU CU ANGAJATORUL ENGLEZ IN 9 FEBRUARIE 2014
Perioada contractului: un an de zile cu posibilitate de prelungire ,cu perioada de proba pana la 3 luni,

• Angajatorul ofera posibilitatea de dezvoltare profesionala, de continuare a educatiei,
• Salariul cuprins intre 10-13 lire sterline brut in functie de experienta fiecarui candidat
• Se lucreaza in medie intre 37 si 40 ore pe saptamana,
• Se asigura Asigurari Sociale
• Se asigura Asigurari medicale,
• Acces la Schema de Pensie
• Cazare asigurata de angajator contra cost,
• Ore suplimentare disponibile ,
• Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 30 de zile
• Bilet de avion platit de angajator
• Sprijin in relocare

CERINTE

• Obligatoriu :6 luni de experienta ca asistent medical,
• Cunostinte medii spre avansat de limba engleza scris si vorbit
• Inregistrare la NMC/ In curs de inregistrare la NMC
• Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca
• Studii recunoscute: La acest loc de munca pot aplica asistentii medicali care au absolvit fie Facultatea de 3 ani, sau colegiu de 3 ani, scoala postliceala. De asemenea se incadreaza si asistentii medicali cu 2 ani de liceu sanitar plus un an de echivalare.
• Acte dovedidoare : Diploma de Asistent Medical Generalist + Certificat de Conformitate sau recomandare de la Ministerul Sanatatii,Certificat de Membru la OAMMR,

BENEFICII OFERITE

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.