Asistenti Medicali - Clinica Anglia! Fara comision!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fara comision de mediere!

Clinica din Anglia angajeaza urgent 2 Asistenti Medicali! Plecarea este foarte rapida!

Responsabilitati:
• se ocupa in principal cu asigurarea confortului batranului asistat,
• asistarea alimentatiei si administrarea alimentelor acestuia,
• acordarea ingrijirilor igienice (imbaiere)
• mobilizarea si transportul,
• supravegherea starii de sanatate,
• respectarea si aplicarea prescriptiilor medicale,
• acordarea primului ajutor,
• gestionarea resurselor alocate,
• asigurarea conditiilor igienico-sanitare,
• completarea fisei de ingrijire a persoanei asistate etc.

Program de lucru:
- Se lucreaza in ture de si/sau zi-noapte, de cate 6-12 ore/tura. In cazul turei de 12 ore, se ia o pauza de o ora.
- 2-3 zile libere/saptamana

Alte detalii:
- Asistentii medicali care nu detin la inceputul muncii PIN Number, vor fi platiti incepand cu 9 GBP/ora, pana la obtinerea PIN Number-ului.
- La momentul obtinerii PIN Number-ului, asistentii emdicali vor fi platiti cu 14 GBP/ora.
- Asistentii medicali care detin PIN Number la inceputul muncii, vor fi platiti cu 14 GBP/ora.
- Modalitate de selectie: interviu Skype in perioada 18-22 Mai 2015.

CERINTE

Cerinte:
- Cunostinte de limba engleza la nivel Mediu.
- Diploma de Asistent Medical.
- Experienta in domeniu.

BENEFICII OFERITE

Costurile suportate de candidat:
- tarif de mediere: NU se percepe