Asistenti Medicali Centru De Ingrijire interviu pe Skype

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Regiunea:
Locatia: Anglia- Bristol, Sud Vestul Angliei, Tara Galilor, Coventry
Locul de munca: Sector Privat – Centru de Ingrijire

Ce ofera Angajatorul:

- Perioada contractului: permanenta

- Angajatorul ofera posibilitatea de dezvoltare profesionala, de continuare a educatiei
- Salariul pe pozitia de Asistent Medical va fi de 13.50 lire sterline pe ora.
- Nu se plateste impozit pe salariu pentru primii 10.000 de lire sterline
- Se lucreaza in medie 39 ore pe saptamana
- Beneficiati de Asigurari Sociale
- Beneficiati de Asigurari medicale
- Acces la Schema de Pensie
- Cazare asigurata de angajator contra cost
- Depozitul la cazare platit de angajator
- Prima luna la chirie platita de anagajator, fara utilitati
- Bilet de avion platit de angajator
- La sosire vi se da un cec de 100 de lire pentru a va cumoara mancare
- Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 30 de zile
- Posibilitati de formare profesionale si cursuri

CERINTE

Conditii impuse de Angajator:

- Experienta minimum 3 luni , Se ia in considerare si Voluntariatul
- Obligatoriu : Diploma de Asistent Medical Generalist
- Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit
- Inregistrare la NMC/ sau acceptati la NMC/ in curs de inregistrare la NMC
- Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

Ce trebuie sa stiti?

NU PRECEPEM COMISION SAU TARIF DE MEDIERE PENTRU GASIREA UNUI LOC DE MUNCA

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.