Asistenti medicali (Band 5) - SPITAL NHS Trust - Norfolk, Norwich, Cornwall - Anglia - se ofera pachet de relocare, Fara comision

CN Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

In numele agentiei noastre partenere din UK, cautam asistenti medicali cu sau fara PIN dornici sa inceapa o cariera de succes in spitalele din UK.
Locatie: Norfolk, Norwich, Cornwall.

CERINTE

- Diploma de ASISTENT MEDICAL GENERALIST;
- Experienta de minim 1 an ca Asistent medical;
- Cunostinte medii - avansate de limba engleza (toate interviurile au loc pe Skype, in limba engleza);
- Candidatii trebuie sa aiba PIN sau sa fi inceput inregistrarea la NMC (examenul IELTS fiind obligatoriu);

BENEFICII OFERITE

Salariul anual cuprins intre £21.909 - £28.462 (in functie de stadiul in care va aflati cu inregistrarea la NMC) + bonusuri;
Angajatorul ofera pachet de relocare fiecarui angajat. Mai multe detalii vor fi furnizate in timpul interviului;
Traininguri si oportunitati de avansare in cariera;

DESCRIEREA FIRMEI

We provide consultancy activities.
From the beginning of every relationship, our mission is to deliver outstanding costumer services and to build enduring partnership relations.