Asistenti Medicali, Aziluri, UK, £12.50 - £14.28/h

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistenti Medicali Generalisti
Sector: Aziluri de batrai
Interviuri la Iasi si Bucuresti: 20 21 iulie 2015
Locatie: London, South Coast, Middlands, North
Tip-ul job-ului: Full Time
Salariu: £12.50 - £14.28/h

CERINTE

- Candidatii trebuie sa fie inregistrati la NMC sau sa fi inceput demersurile pentru inregistrare
- Nivel mediu de limba engleza
- Experienta de minim 1 an

BENEFICII OFERITE

- Ture de zi si de noapte
- Program standard de lucru: 39.5 – 44 ore/saptamana (in functie de azil)
- Bilet de avion platit de angajator
- 2 saptamani de training
- Concediu annual: 30 de zile (inclusive sarbatorile nationale din UK)
- OAchet de relocare de £1,000 (angajatorul va opri lunar £100 dn salariu pentru deducerea acestei sume initiale, insa va va inapoia aceste £1,000 dupa 1 an de lucru)
- Uniforma gratuita
- Schema de pensii
- Asigurare de viata

Pentru mai multe informatii:
MIHAELA PIRVU: 0040 733 942 535, mihaelap@vplhealthcare.com
SERENA DUMITRU: 0040 730 558 663, serena@vplhealthcare.com

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.