Asistenti Medicali, Aziluri de batrani, UK, £13.50/h

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti
Sector: Privat
Interviuri in Iasi: 27 – 28 Iulie
Locatiii: Bristol, South West, South Wales, Coventry + alte locatii
Tipul job-ului: Full time
Salariu: £13.50/ora

CERINTE

- Candidatii sa fi inceput deja procesul de inregistrare la NMC (documentele trimise si prima plata facuta)
- Nivel de limba engleza: conversational
- Experienta: 6 luni (stagiile de voluntariat se iau in considerare)

BENEFICII OFERITE

- Prima luna de cazare este gratuita (angajatorul suporta doar cheltuielile privind avansul si chiria pentru prima luna, nu si utilitatile)
- Program standard de lucru 39 ore/saptamana
- Bonus de relocare: £100
- Orele suplimentare sunt platite additional: salariul standard + 33% din salariu
- Voucher pentru ingrijirea copiulului: aproximativ £900/an
- Uniforma
- Fruit Days – o data pe luna
- Asigurare de viata
- Schema de pensii
- Ceai si cafea asigurate in timpul programului
- Biletele de avion pot fi decontate de angajator in functie de pretul acestora
- Ture de zi, de noapte si in weekend
- Data de plecare aproximata: Septembrie

VPL Healthcare va ofera suport gratuit cu:
- Inregistrarea la NMC
- Simulari de interviu in limba engleza
- Material pregatitoare pentru interviu
- Suport post-interviu

Pentru mai multe informatii:
Serena Dumitru
0040 730 558 663
serena@vplhealthcare.com

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.