Asistenti Medicali, Aziluri de Batrani, UK, £13.00 - £15.00/h

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Interviu: 11 – 12 August
Locatia job-ului: Cambridgeshire, Oxfordshire, Buckinghamshire and Reading areas
Salariu: £13.00 - £15.00/h
Tipul job-ului: Full time

CERINTE

Criterii de eligibilitate:
- Experienta de minim 1 an reprezinta un avantaj, insa se iau in considerare si cei fara experienta
- Candidatii trebuie sa fi inceput procesul la NMC (prima plata facuta si actele trimise la NMC)
- Nivel de limba engleza: conversational

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Bilet de avion platit*
- Anagajatorul va deconteaza taxele la NMC*
- Angajatorul va imprumta cu bani pentru plata chiriei, avansului si utilitatilor pentru primele 3 luni
- Ture de zi si de noapte
- Program standard de lucru: 38 de ore/saptamana
- Orele suplimentare sunt platite aditional
*Banii sunt recuperati de angajator doar daca plecati in mai putin de 18 luni

Pentru mai multe informatii:
Ionut Lazurca
0040 730 558 660
ionut@vplhealthcare.com

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.