Asistenti Medicali, Aziluri de batrani, £13/hour-£15/h

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: Asistent Medical Generalist
Locatii: NE-ul Angliei si N-ul Irlandei
Interviuri in Bucuresti: 25 – 26 Mai
Salariu: £13 – £15/h

CERINTE

Criterii de eligibilitate
- Candidatii trebuie sa fi inceput procesul de inregistrare la NMC
- Nivel de limba engleza: conversational
- Se accepta candidati fara experienta

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Bilet de avion blatit de angajator
- Transport de la aeroport asigurat de angajator
- 2 saptamani de cazare temporara
- Depozitul pt prima luna de cazare gratuita
- Prima luna de cazare platita de angajator
- Training de 2 – 4 saptamani
- Contract pe perioada de 1 an
- Concediu anual: 28 de zile/an
- Program standard de lucru: 33 – 44 ore/saptamana
- Ture de zi si de noapte

Pentru mai multe informatii:
Elena Moroianu
0040 736 364 635
elena@vplhealthcare.com

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.