Asistenti Medicali, Aziluri, £13/h

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti
Interviuri pe Skype: 30 – 31 Mai
Locatii: S-ul Angliei
Salariu: £13/h

CERINTE

Cerinte:
- Nivel de limba engleza conversational
- Sa fie in curs de inregistrare la NMC (cu actele trimise si prima plata facuta)

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Training gratuit
- Program standard de lucru: aprox 40 ore / saptamana
- Ture de zi si de noapte
- Bilet de avion gratuit
- Optiuni de acomodare: in incinta azilului (£84/saptamana, utilizati incluse), camera intr-o casa inchiriata de angajatori pt asistenti (£100/saptamana, utilizati incluse), acomodare de tip B&B pentru 4 saptamani
- Concediu anal: 25 de zile
- Orele suplimentare sunt platite aditional

Mai multe informatii:
Serena Dumitru
0040 730 558 663
serena@vplhealthcare.com

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.