Asistenti Medicali, Azil, U.K., £14 – £15/h

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pozitii vacante: Asistent Medicali Generalisti
- Sector: Azil de batrani
- Locatii: Widford, Chorleywood, Aylesbury, Hemel Hempstead, Ware- Herts
- Salariu: £14 – £15/h

CERINTE

- Candidatii trebuie sa fi inceput deja demersurile la NMC (sa fi aplicat online inainte de 18 ianuarie 2016)
- Nivel lingvistic de limba engleza: conversational

BENEFICII OFERITE

- Bilet de avion oferit de angajator
- luna de cazare gratuita
- Orele suplimentare sunt platite additional
- Perioada de training
- Concediu annual: 20 25 zile / an
- Program standard de lucru 39h / sapt
- Ture de zi si de noapte
- Se accepta si candidati fara experienta

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.