Asistenti MEdicali, Azil de batrani, £13.13 – £14.43/h

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti
Sector: Centre de Ingrijire
Interviuri: 23 Iulie
Locatii: West Sussex, Hampshire, Bristol, Worcestershire, Northamptonshire, Midlands
Tipul job-ului: Full time
Salariu: £13.13 – £14.43/h

CERINTE

• Minim 6 luni experienta (voluntariatul se considera experienta)
• In curs de inregistrare la NMC (prima taxa platita)
• Nivel de limba engleza: conversational

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
• Contract: permanent
• Perioada de proba: 3 – 6 luni
• Program standard de lucru: 37.5 – 40 ore / sapt
• Ture de noapte si ture de zi
• Durata turelor: 12 si 8 ore
• Concediu anual: 28 de zile
• Salariu: £13.13 – £14.43/ora pentru asistentii cu PIN si £6.97/h pentru asistentii cu PRN (pana la primirea PIN-ului)
• Schema de pensii
• Orele suplimentare sunt platite additional
• Bilet de avion platit de angajator
• Sprijin financiar de la angajator pentru noii angajati privind prima luna de cazare si depozitul (imprumutul va fi apoi dedus din salariu pe o perioada cuprinsa intre 6-12 luni)
• Program de inducție: 7 zile de training la un hotel unde asistentii vor primi inducție completă și formare - toate mesele vor fi furnizate în timpul acestei săptămâni
• Candidatii vor fi asteptati la aeroport

VPL Healthcare va ofera suport gratuit cu:
• Inregistrarea la NMC
• Simulari de interviu in limba engleza
• Materiale pregatitoare pentru interviu

Pentru mai multe informatii:
Ioana Avram
ioana@vplhealthcare.com
0723 331 936

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.