ASISTENTI MEDICALI - 14.5-16.15 LIRE STERLINE/ ORA

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o Agentie de Nursing din Anglia , INTERMARIN recruteaza Asistenti Medicali Generalisti ( cu PIN , sau fara PIN si vor lucra ca si Infirmieri/ Care Assistants pana la obtinerea PIN-ului )

INTERMARIN NU PERCEPE NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI !

Agentia de Nursing pune la dispozitie Centrelor de Ingrijire personal calificat ( Infirmieri/ Care Assistants si Nurses / Asistenti Medicali Generalisti ) .

Agentia asigura training-ul personalului si contractele de lucru .

CERINTE

- nivel de limba Engleza - minim MEDIU
- de preferat proceduri de inscriere NMC incepute
- disponibilitatea de a lucra in Anglia 12 luni

BENEFICII OFERITE

AVANTAJELE CONTRACTELOR CU O AGENTIE :

- PROGRAM FLEXIBIL ( ORELE DE LUCRU SE STABILESC DE COMUN ACORD SI IN AVANS CU O SAPTAMANA ) – puteti lucra cate ore doriti pe saptamana

- SALARIILE SUNT MULT MAI MARI DECAT LA CENTRE :
15.50-16.15 LIRE STERLINE BRUT/ORA – ASISTENTI CU PIN
6.70-10.44 LIRE STERLINE BRUT/ORA – INFIRMIERI

- Locatii de job : Sud-ul Angliei

Se ofera :
- Suport in gasirea unei locuinte
- Suport in organizarea deplasarii in Anglia

Angajatorul NU plateste :
- Transportul ( zborul Romania / Anglia costa aproximativ 50-70 Euro)
- Cazarea ( 350-450 lire / luna cu utilitati incluse )
- Garantia de inchiriere ( o chirie in avans )

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro