Asistenti Medicali -£13-£15 + £1000 bonus de relocare

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam ASISTENTI MEDICALI pentru un prestigios centru de ingrijire din ANGLIA:

- NU SE PERCEP NICIUN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE DE LA ASISTENTI.

-INTERVIURILE SE TIN SAPTAMANAL- VIDEOSKYPE.

-SUNT ACCEPTATI SI ASISTENTI FARA INREGISTRARE LA NMC DAR CARE SUNT DISPUSI SA ISI FACA INREGISTRAREA. ACESTIA POT INCEPE SA LUCREZE PANA LA OBTINEREA NUMARULUI PIN CA SI CARE ASSISTANT.

- Salarii : 7-15 Lire Sterline /ora(salariul ca si CARE ASSISTANT 7-12 LIRE STERLINE/ORA,salariul ca si ASISTENT MEDICAL 12-15 Lire Sterline /ora).

- Cazarea este asigurata de angajator in primele 6 saptamani.

- Transportul in ANGLIA este platit de angajator sub forma de imprumut

- BONUS DE RELOCARE 1000 DE LIRE STERLINE.

- Asistentii sunt asteptati la aeroport si condusi la locurile de cazare, vor avea la in permanenta o persoana de contact in ANGLIA.

CERINTE

- Diploma de Asistent Medical Generalist

- Sunt acceptati si asistenti medicali fara experienta

- Nivel bun de limba Engleza

- Disponibilitatea de a se inscrie la NMC

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro