Asistenti medicali pentru UK - salariul anual cuprins intre £23,212 - £34,944 + pachet de relocare

OC Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru partenerii nostri, cautam Asistenti Medicali dornici sa lucreze pentru un lant mare de nursing home-uri intr-una din zonele: Leicester, Worcester, Hertforshire sau Birmingham.

CERINTE

Cerinte:
Diploma de Asistent medical generalist sau adeverinta
Limba engleza la un nivel bun (scris si vorbit)
Experienta nu este obligatorie intrucat se ofera training

Nu percepem comision sau costuri ascunse! Suntem platiti de angajator doar daca sunteti multumiti de noul job si va adaptati perfect!

Asteptam CV-urile dumneavoastra!

BENEFICII OFERITE

Salariul anual cuprins intre £23,212 - £34,944, in functie de experienta, ore lucrate, etc.
Salariul net lunar (dupa taxe) poate fi cuprins intre aproximativ £1600 - £2200

Important! Asistentii medicali care nu au obtinut PIN-ul inca, vor obtine acelasi salariu ca un Asistent medical cu PIN!

Pachet de relocare - £1000
Support pentru obtinerea NiNo si Bank Account
Training si posibilitati de dezvoltare

DESCRIEREA FIRMEI

We provide consultancy activities.
From the beginning of every relationship, our mission is to deliver outstanding costumer services and to build enduring partnership relations.
We strive to be considered reliable and professional partners by providing Staffing Consulting Services and maximizing business opportunities for both clients and candidates.