Asistenti Medical

Confidential

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Asistenti medicali in ANGLIA
Responsabilitati :
- administrarea tratamentelor pe cale orala sau injectabila
- masurarea si monitorizarea functiilor vitale
- testarea glicemiei
- pansarea escarelor
- oferirea primului ajutor in situatii de urgenta
- comandarea medicamentelor
- completarea planurilor de ingrijire a pacientilor
- oferirea de suport moral rezidentilor in vederea stabilirii unor relatii cat mai apropiate cu acestia

CERINTE

Cerinte :
- Detinerea calificarii de ASISTENT MEDICAL GENERALIST
- Minim 1 an experienta in spitale sau clinici
- Atitudine pozitiva
- Dorinta de a lucra minim un an pe acest post
Oferta :
- Contract full-time
- Training-uri de specialitate
Beneficii :
Clientul nostru reprezinta un grup de 200 de clinici si case de ingrijire si centre de reabilitare care furnizeaza servicii medicale de inalta calitate pentru persoanele in varsta, persoanele care sufera de dementa dar si ingrijire pentru oamenii cu nevoi complexe, spre exemplu cei care au dobandit leziuni cerebrale.

BENEFICII OFERITE

Bonusuri +Salariu fix intre 2000 - 3000 de euro.
Persoana de contact ;