Posturi vacante URGENTE: Medic Specialist, Medic Rezident si Asistenti Medicali

Confidential

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Asistenti medicali
Responsabilitati :
- administrarea tratamentelor pe cale orala sau injectabila
- masurarea si monitorizarea functiilor vitale
- testarea glicemiei
- pansarea escarelor
- oferirea primului ajutor in situatii de urgenta
- comandarea medicamentelor
- completarea planurilor de ingrijire a pacientilor
- oferirea de suport moral rezidentilor in vederea stabilirii unor relatii cat mai apropiate cu acestia

CERINTE

Cerinte :
- Detinerea calificarii de ASISTENT MEDICAL GENERALIST
- Minim 2 ani experienta in spitale sau clinici
- Atitudine pozitiva
- Dorinta de a lucra minim un an pe acest post
Oferta :
- Contract full-time
- Training-uri de specialitate
Beneficii :
Clientul nostru reprezinta un grup de 200 de clinici si case de ingrijire si centre de reabilitare care furnizeaza servicii medicale de inalta calitate pentru persoanele in varsta, persoanele care sufera de dementa dar si ingrijire pentru oamenii cu nevoi complexe, spre exemplu cei care au dobandit leziuni cerebrale.

BENEFICII OFERITE

Descrierea companiei:
Clientii nostrii sunt furnizori de servicii medicale {spitale publice si private sau clinici private} in tari ca Irlanda si Anglia. MASTER BUSINESS SOLUTION PROFILES SRL este o companie specializata in programe de dezvoltare organizationala, oferind servicii de training, coaching, evaluare organizationala, recrutare, consultanta in accesarea fondurilor structurale, organizarea de evenimente, externalizarea fortei de vanzari. In concordanta cu propriile credinte organizationale, consideram ca misiunea noastra este de a fi un suport de valoare pentru partenerii nostri. In demersul nostru profesional dorim sa construim competenta, incredere, respect, elemente necesare pentru o afacere de lunga durata indiferent de contextul economic.

Descrierea jobului:

- Mediere pentru obtinerea unui contract de munca legal;
- Consultanta in realizarea CV-ului , pregatire pentru interviul de angajare;
- Organizarea interviurilor de recrutare si angajare;
- Informarea si verificarea documentelor necesare pentru angajare;
- Sustinerea sesiunii de orientare inainte de plecare;
- Organizarea itinerariului pana la locul de munca;
- Consultanta pe toata perioada contractului de munca;
- Consultanta in vederea reintregirii familiei;

Posturi vacante: Specialty Candidates number Family Doctors 130 Internal Medicine Doctors 120 Cardiologists 20 Nephrologists 5 Diabetologists 5 Oncologists 5 Hematologists 5 Reumatologists 5 Anesthetists 20 Family Doctors 130 Internal Medicine Doctors 120 Cardiologists 20 Nephrologists 5 Diabetologists 5 Oncologists 5 Hemtologists 5 Reumatologists 5 Anesthetists 20Psychiatrists 20 Gynecologists 5 Vascular Surgery Specialists 5 Thoracic Surgeons 5 Pathologists 5 Pediatrists 5 Gastroenterologists 20 Medical assistents 70 Cardio technical 3

The MBSP is a company specialized in organizational and personal development programs, that offers training, coaching, organizational assessment, recruitment, consulting in accessing structural funds, image consulting, political marketing, events organizing, sales force outsourcing services.