Asistenti interviuri video skype- 04.09.2014

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam asistenti medicali generalisti pentru INTERVIURI CU ANGAJATORII VIDEO SKYPE- 04.09.2014

NU SE PERCEP NICIUN FEL DE COMISOANE DE LA CANDIDATI

Locurile de munca sunt in centre de recuperare neurologica adulti.

Locatie: Sudul Angliei

Salariul: 12,46 lire sterline brut/ ora
-orele suplimentare se platesc conform legislatiei UK
-programul este e 40,5 ore/ saptamana
- se ofera suport in vederea obtinerii unei locuinte
- costurile de transport + cazare prima luna + garantie sunt platite de agajator sub forma unui imprumut pe 6 luni

CERINTE

- Nivel de Engleza mediu
- Proceduri de inregistrare NMC incepute
- Disponibilitate pentru a lucra - 6- 12 luni in Anglia
- Fara cazier judiciar

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro