Asistenti cu PIN - Spital Privat

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam Asistenti Medicali cu PIN pentru un Spital Privat/Centrul de Neuro-Reabilitare din Hertfordshire

Centrul Neurologic trateaza pacienti cu probleme neurologice complexe precum :
Accidente Vasculare
Boala Parkinson
Scleroza multipla
Infarct
Pacienti Ventilati artificial

Centrul are 52-60 de paturi , este localizat in Hertfordshire in apropiere de Londra si Cambridge.

CERINTE

Salarii : £1662 - £1900 NET / luna ( £25,000-£29,000 / an ) - in functie de experienta
Program full time , posturi permanente
Dezvoltare profesionala
Suport relocare ( cazare + zbor platite de angajator sub forma unui imprumut pe 6 luni )
Orientare si training
Meet & Greet la aeroport
Asistenta pentru obtinerea National Insurance Number & cont bancar

Cerinte :
- NMC Registered Nurses ( PIN Number )
-Neuro experience

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro