ASISTENTI : £14- £16

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru un Centru de ingrijire din Anglia recrutam Asistenti Medicali Generalisti

Interviurile vor fi VIDEOSKYPE cu ANGAJATORII in data de 10.03.2015

NU SE PERCEP NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE DE LA ASISTENTI

Contract : pe perioada nedeterminata
Salarii : £14.00 – £16.00/hour brut ( 1900-2000 lire sterline NET/ luna )
Locatii de job : SUD-UL ANGLIEI
CAZARE + BILET DE AVION + GARANTIA DE INCHIRIERE SUNT PLATITE DE ANGAJATOR SUB FORMA UNUI IMPRUMUT PE 6 LUNI

Asistentii sunt asteptati la aeroport si condusi la locul de cazare
Asistentii vor avea o persoana de contact pe toata perioada sederii in UK

CERINTE

- inregistrare NMC- numar PIN valid
– nivel bun de limba Engleza
– disponibilitatea de a lucre in Anglia minim 6-12 luni

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro