Asistente medicale in Anglia si Irlanda

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere Job: JOB4LIFE recruteaza candidate pentru postul de ASISTENTE MEDICALE pentru azile, in Anglia si Irlanda. Se accepta doamne si domnisoare, experienta profesionala nefiind necesara, se constituie doar ca avantaj.
Locatia: Anglia si Irlanda
Data de start: Imediat

Oferta salariala:
Pentru candidatele care aplica pentru obtinerea PIN (Personal Insurance Number) oferta salariala pentru inceput va fi de £8.30p/h, dupa inregistrare oferta salariala va ajunge la £13.05p/h;
incepe de la £1100 si poate ajunge si depasi £1800 NET/luna;
Ore lucrate pe saptamana: 37.5h;

Beneficii:
Transport asigurat de angajator;
Vacanta - platita de angajator;
Candidatele vor fi preluate de la aeroport de catre angajator;
Mese asigurate la locul de munca - pentru prima luna;
Cazare asigurata gratuit pentru prima luna iar mai apoi angajatorii vor asista toate candidatele in vederea gasirii unei noi cazari cat mai aproape de locul de munca;
Contract de munca semnat si declarat in UK;

CERINTE

Responsabilitati - specifice postului.
Cerinte:
limba engleza - nivel conversational (scris,citit);
diploma de studii si de calificare;
Personal Insurance Number (PIN) - constituie AVANTAJ - ajuta la cresterea venitului;
Experienta in domeniu - constituie AVANTAJ - ajuta la cresterea venitului;
Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la numerele de telefon:
0720 878 151 / 0740 644 175 .
NU PERCEPEM COMISION DE LA CANDIDATI !!!

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.