Asistent personal - gratuit cazare si hrana

European Staff Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Personal assistant / Live-in carers (doamne) - fara comision sau taxe

-Locatie: clientii sunt de pe intreg teritoriul Angliei
-Salariu: £350 – £425 pe saptamana (salarii platite cu frecventa saptamanala)
-Programul de lucru: 8-10 ore cu 2 ore pauza zilnic – veti petrece in medie intre 3 si 8 saptamani cu un client si veti avea apoi cateva zile pana la 2 saptamani de pauza intre client
-Experienta: nu este necesara, insa este de dorit sa existe
-Cazare si hrana: asigurate gratuit de clientul pe care il ingrijiti
-Training: 5 zile de training platit. Cazarea si hrana sunt oferite gratuit si in timpul trainingului
-Transport: la si de la client - decontat de angajator
-Concediu anual platit

Responsabilitati generale: asistarea clientilor cu: igiena personala, mobilitate, administrarea medicatiei, companie, asigurarea unei menaj usor si gatit, cumparaturi, etc

Informatii suplimentare: se ofera asistenta cu deschiderea contului bancar si cu obtinerea National Insurance Number

CERINTE

se cere nivel intermediar de engleza, sa puteti comunica usor

pasaport valid (pentru cel putin 12 luni de la data sosirii in Anglia)

certificat de cazier judiciar

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare pentru joburi in strainatate