Asistent personal - cazare gratuita

European Staff Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Joburi de asistent personal la domiciliu adresate doamnelor cu sau fara experienta similara. Este necesar un nivel intermediar (cel putin) de engleza

Plasarea la un client dureaza in medie intre 3 si 8 saptamani, urmand o perioada libera si un alt client. Salariul este intre 345 si 500 lire saptamanal si variaza in functie de complexitatea cazului de ingrijire.

Pe timpul ingrijirii se asigura camera proprie gratuit, unii clienti asigurand si hrana. Transportul la si de la client este decontat de angajator

Se ofera continuitate in munca. Experienta nu este necesara insa este de dorit sa existe. Se ofera training platit de angajator. Cazare si hrana asigurate gratuit pe timpul trainingului.

Responsabilitati: asistarea clientilor cu: igiena personala, schimbat imbracaminte, mobilitate, administrarea medicatiei, menajul casei, gatit, cumparaturi, etc...

Asistenta cu deschiderea contului bancar (se ofera dovada de adresa) si aplicarea pentru NINo

Posturi fara comision, fara costuri

CERINTE

Engleza - nivel intermediar

BENEFICII OFERITE

345 - 500 lire saptamanal

Transport la si de la client decontat de angajator

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare pentru joburi in strainatate