Asistent personal - 395-500 lire saptamanal

European Staff Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistente personale / Live-in carers (doamne) - fara comision sau taxe

-Locatie: clientii sunt de pe intreg teritoriul Angliei
-Salariu: £395 – £500 pe saptamana (salarii platite cu frecventa saptamanala)
-Programul general de lucru: 8-10 ore cu 2 ore pauza zilnic – veti petrece in medie intre 3 si 8 saptamani cu un client si veti avea apoi cateva zile pana la 2 saptamani de pauza intre client
-Experienta: nu este necesara, insa este de dorit sa existe
-Cazare si hrana: asigurate gratuit de clientul pe care il ingrijiti
-Training: 3 zile de training platit. Cazarea si hrana sunt oferite gratuit si in timpul trainingului
-Transport: la si de la client - decontat de angajator
-Concediu anual platit

Responsabilitati generale: asistarea clientilor cu: igiena personala, mobilitate, administrarea medicatiei, companie, asigurarea unei menaj usor si gatit, cumparaturi, etc

Informatii suplimentare: se ofera asistenta cu deschiderea contului bancar si cu obtinerea National Insurance Number

CERINTE

Se cere nivel intermediar de engleza, sa puteti comunica usor

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare pentru joburi in strainatate