Asistent Medicali - Care Home, Anglia, £14/h

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti
Sector: Azil de batrani
Interviuri: 27 Mai
Locatie: Barnsley, Rotherham, Sheffield, Wigan, Accrington, Dudley/Wolverhampton
Tipul job-ului: Full Time
Salariu: £14/h (asistenti cu experienta), £13/h (asistenti fara experienta), £9,50/h (asistenti cu PRN)

CERINTE

- Sa fi inceput deja procesul de inregistrare la NMC
- Sa aiba nivel de limba engleza conversational
- Sa fie cu experienta, insa se accepta si proaspat absolventi

BENEFICII OFERITE

NU SE PERCEPE COMISION DE INTERMEDIERE

- Contract: full time/pozitie permanenta
- Ture de zi si de noapte
- Program standard de lucru 36h/sapt
- Pachet de relocare: £1500
- Concediu anual: 28 de zile
- Salariu: £13/h - £14/h in functie de experienta; £9,50/h pentru asistentii care nu au inca PIN-ul
- Orele suplimentare sunt platite aditional
- Training si uniforma oferite de angajator
- Candidatii pot lucra ca infirmier pana la primirea PIN-ului
- Candidatii vor fi asteptati si preluati de la aeroport de angajator
- Oferta va fi trimisa inainte de plecarea din Romania

VPL Healthcare va ajuta gratuit cu:
- Consiliere privind inregistrarea la NMC
- Simulari de interviu in limba engleza
- Materiale pregatitoare pentru interviu

Mai multe informatii:
Catalina Isofachescu
cisofachescu@vplhealthcare.com
0040.732.136.548

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.