Asistent Medicali - Care Home, Anglia

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizam interviuri pentru Asistenti
Oferta job: Asistenti pentru un Care Home in Anglia
Locatia: Zona de Sud-Vest a Londrei
Interviurile vor fi organizate pe Skype sau la sediul
Care home-ului din Londra
Tipul de Job: permanent
Salariu: 10-13 £/ora

Daca sunteti interesat sa aplicati pentru acest rol, va rugam sa trimiteti o versiune in limba engleza a CV-ului dumneavoastra pe adresa de e-mail: ntanase@vplhealthcare.com. Pentru o discutie libera si confidentiala despre acest rol, va rugam sa sunati la 0040 736 364 635.

CERINTE

Postul este disponibil pentru asistentii medicali care si-au dreptul de libera practica in UK (au obtinut PIN number)

Standard bun de cunostinte de limba engleza

BENEFICII OFERITE

• 10-13 lire sterline/ora
• 28 de zile de concediu anual
• Numarul de ore de lucru: 36 ore pe saptamana (pot fi efectuate ore suplimentare de lucru, la cerere)
• Programul complet de inducție si de formare pe tot parcursul
• Suport gratuit cu privire la pregatirea preliminara pentru interviu
• Suportul de formare este de inalta calitate si de specialitate
•Suport oferit pentru calatorie si pentru cazare
•Costul pentru chirie si intretinere este avantajos si este estimat la 80 £/ saptamana
• Contractul si oferta de job vor fi furnizate la cerere inainte de calatoria candidatilor acceptati

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.