Asistent Medical, Spital UK, £21,909 - £28,462/an

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: Asistent Medical Generalist
Sector: Spital public
Locatie: Swindon
Interviuri: 22 – 23 Septembrie
Salariu: £21,909 - £28,462/an
Tipul job-ului: Full time

CERINTE

- Se accepta si candidati fara experienta
- Candidatii trebuie sa fie in curs de inregistrare
- Nivel de limba engleza solicitat: conversational
- Candidatii care necesita testare IELTS sunt de asemenea eligibili

BENEFICII OFERITE

Salariu:
- Asistenti cu PIN: £21,909 - £28,462/an
- Asistenti cu PRN: £17.978/an pana la primirea PIN-ului

Acomodare, calatorie si training
- 1 luna de cazare gratuita
- Bilet de avion platit de angajtor
- Abonament la autobuz pentru o luna
- Training platit de angajator
- Concediu anual: 27 de zile
- Ture de zi si de noapte
- Cursuri de limba engleza oferite de angajator

Pentru mai multe informatii:
STEFAN TASE
0730.558.660
stefan@vplhealthcare.com

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.