Asistent Medical- Spital Public in Surrey

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatie : Surrey, Guildford , sud-ul Angliei,
Pozitii disponibile: 15
Locul de munca: Spital Public
Salariu : Intre 21.478-27.901 lire sterline pe an, Pachet salarial Grila de salarizare nr 5
Sectii:
• Medicala
• Chirurgie
• Terapie Intensiva- cu experienta minimum 6 luni
Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: perioada nedeterminata
• Se lucreaza in medie 37,5 de ore pe saptamana,
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Cazare : prima luna la cazare platita de angajator, in incinta spitalului
• Sprijin in gasirea unei cazari permanente
• Biletul de avion este platit de candidat
• Ore suplimentare ,
• Concediu platit,
• Bonusuri- prime de concediu,

CERINTE

Conditii de recrutare:
• Obligatoriu: Diploma de Asistent Medical Generalist
• Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit
• Inregistrare la NMC/ sau acceptati la NMC/ in curs de inregistrare la NMC
• Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca
• Experienta de minimum 1 an de zile

Ce trebuie sa faceti?

Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba engleza completat, si o poza cu dvs.

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.