Asistent Medical – Spital, Marea Britanie

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inerviu 26 – 27 Noiembrie
Locatie: Papworth, Cambridgeshire
Tipul job-ului: Full time
Salariu 21,478 – 27,901 lire/an

CERINTE

- In curs de inregistrare la NMC
- Competente lingvistice – limba engleza
- Minim 1 an experienta

BENEFICII OFERITE

- Contrat pe perioada nedeterminata
- Se ofera training platit
- Ture de zi si de noapte
- Program standard de lucru 36,75h/sapt, cu posibilitatea de a lucre ore suplimentare platite
- Concediu 27 zile + sarbatori legale
- Salariu annual: 21,478 – 27, 901 lire/an
- Asistentii cu PIN se incadreaza la “Band 5 payment”
- Asistentii fara PIN se incadreaza la “Band 4 payment”, urmand ca la primirea PIN-ului sa fie trecuti pe grila de salarizare de mai sus
- Prima luna de cazare gratuita
- Asistentii sunt intampinati de reprezentanti ai spitalului la aeroport
- Posibilitatea intregirii familiei cu ajutorul angajatorului
VPL Healthcare va ajuta gratuity cu:
- Inregistrarea la NMC
- Pre-Screening Interviews
- Materiale pregatitoare pentru interviuri

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.