Asistent medical/ PNEUMOLOGIE

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

BUSINESS ACTIV CONSULT

RECRUTEAZA

ASISTENTI MEDICALI CU EXPERIENTA PE PNEUMOLOGIE

PENTRU UN SPITAL ( NHS) DIN MAREA BRITANIE

Regiunea:
Locatia: Regatul Unit al Marii Britanii- Redhill, Surrey

Se cauta asistenti medicali cu experienta pe PNEUMOLOGIE

Pentru a fi angajati in spital in sistemul NHS –( Sistemul Public din UK) BAND5 SI BAND6

Conditii de recrutare:
• Experienta minimum 1 an pe sectiile mentionate mai sus
• Cunostinte medii spre avansat de limba engleza scris si vorbit
• Inregistrare la NMC/ In curs de inregistrare la NMC
• Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca
• Studii recunoscute: La acest loc de munca pot aplica asistentii medicali care au absolvit Facultatea de 3 ani, colegiu de 3 ani sau scoala postliceala. De asemenea se incadreaza si asistentii medicali cu 2 ani de liceu sanitar plus un an de echivalare.
• Acte dovedidoare : Diploma de Asistent Medical Generalist + Certificat de Conformitate sau recomandare de la Ministerul Sanatatii,Certificat de Membru la OAMMR,

CERINTE

Oferta de munca:
• Perioada contractului: un an de zile cu posibilitate de prelungire
• Parcare gratuita si acces la restaurantul personalului
• Salariul este :
BAND 5 : 21, 388- 27,901 lire sterline Brut pe an
BAND 6 : 25,783-34,530 lire sterline Brut pe an
• Program : minimum 38 de ore pe saptamana
• Continuare pentru pregatire profesionla
• Acces la Asigurarile medicale din sistemul public
• Acces la Schema de Pensie
• Cazare asigurata de angajator contra cost
• Ore suplimentare disponibile
• Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 25 de zile + zile de sarbatoare legala nationala
• Uniforma
• Asigurare de sanatate si de viata

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.