Asistent Medical Neonatologie/Pediatrie - Spital Londra

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferta: Asistent medical neonatologie/pediatrie – Spital NHS
Sector: Neonatologie sau Pediatrie
Locatie: Londra, UK
Tipul de job: Full time
Salariu: 21,388 £ - 34,530 £

CERINTE

Pentru a fi eligibil pentru acest rol, trebuie:
• Sa iubiti copiii si profesia de asistent medical
• Sa aveti inregistrare la NMC sau sa fiti in curs de inregistrare
• Sa aveti un nivel bun de limba engleza

BENEFICII OFERITE

Sunteti asistent medical de neonatologie sau pediatrie si cautati oportunitati de job in Londra? Daca da, avem oferta perfecta pentru dvs.

In calitate de asistentă medicală calificată și motivată veți:
• Furniza asistenta medicala de calitate pentru nou-nascuti/copii;
• Monitoriza semnelor vitale ale copiilor;
• Gestiona situații de urgență intr-un mod eficient;
• Acorda sprijin și îndrumare pentru familiile bebelușilor/copiilor;
• Avea toate competențele necesare pentru a face față domeniilor de ingrijire neonatala/pediatrica.

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.