Asistent Medical, Londra, £26,000 - £40,000 / an

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitii vacante: Asistenti Medicali Generalisti
Sector: Spital Privat
Locatie: Londra
Interviuri pe Skype: luna octombrie
Salariu: £26,000 - £40,000 / an
Sectii: Chirurgie, Endoscopie, Bloc Operator

CERINTE

- Minim 12 luni experienta in domeniul medical: endocrinologie, gastroenterologie, urologie, oncologie, urgente, oftalmologie, bloc operator
- Candidatii trebuie sa fie inregistrati la NMC (cu PIN)
- Engleza la nivel conversational

BENEFICII OFERITE

- Salariu annual foarte competitiv: £26,000 - £40,000 / an
- Program standard de lucru: 37.5 ore / saptamana
- Ture de zi si de noapte
- Experienta clinica este recunoscuta
- Asistenta si training oferite la inceput
- Schema de pensii
- Contract permanent
- Plan de sanatate
- Imprumut pentru bilet de avion
- Suport pentru acomodare
- Oportunitati de dezvoltare a carierei
Va ajutam cu:
- Inregistrarea la NMC
- Material pregatitoare pentru interviu
- Simulari de interviu in limba engleza

Pentru mai multe informatii:
Catalina Isofachescu
ciofachescu@vplheathcare.com
0040 732 136 548

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.