Asistent medical Interviu cu angajator Englez pe skype

SimplyHealth Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta- asistenti medicali generalisti cu nivel mediu la limba engleza

Va trebuie: Inregistrare la NMC( Colegiul asistentilor din UK)- Puteti aplica si daca nu ati inceput inregistrarea ( veti primi consiliere in privinta inregistrarii la NMC)

CERINTE

Oferta angajatorului :

Locatie: Centrele de ingrijire sunt in toata Marea Britanie
Program de munca- full-time (38 ore/săptamană, ture de 12 ore) cu optiunea de ore suplimentare. Perioada contractului este de minim 1 an, cu posibilitatea de prelungire.
Salariu este cuprins intre 12-14 lire sterline pe ora

Preluare de la aeroport;
Asistență în găsirea locului de cazare;
Asistență la preluarea locului de muncă și prezentarea locației;
Asistență pentru deschiderea unui cont bancar;
Plan de pensii,
Concediu plătit - până la 30 de zile;
Perspective de dezvoltare a carierei și oportunități excelente de dezvoltare profesională, inclusiv accesul la continuarea studiilor;
Supraveghere clinică specializată.
Noi nu percepem comision pentru găsirea locurilor de muncă, pentru obținerea documentelor necesare pentru a lucra în mod legal în UK sau pentru ajutorul acordat pentru înregistrarea la NMC.
Dacă sunteți interesați de oferta noastră vă rugăm să ne trimiteți pe e-mail un CV în limba engleza.

DESCRIEREA FIRMEI

Recruitment Company