Asistent Medical-Centru de Îngrijire LONDRA

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Centru de Ingrijire
Pozitie : Asistent Medical
Tara : Marea Britanie
Locatie : LONDRA, Oxford, SUD-Vestul Angliei
Pozitii disponibile: 15
Locul de munca: Centru de Ingrijire
Salariu : cuprins intre 13-15.50 lire sterline pe ora
Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: permanenta,
• Salariul pe pozitia de Asistent Medical Inregistrat cuprins intre 13-15.50 lire sterline pe ora
• Posibilitatea de a lucra ca si Infirmier pana la primirea PIN-ului cu salariul cuprins intre 7-8 lire sterline pe ora
• Nu se plateste impozit pe salariu pentru primii 10.000 de lire sterline,
• Se lucreaza in medie 36 ore pe saptamana,
• Beneficiati de Asigurari Sociale,
• Beneficiati de Asigurari Medicale,
• Acces la Schema de Pensie,
• Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 30 de zile,
• Posibilitati de formare profesionale si cursuri
• Pachet de relocare : 2000 de lire sterline. Acest pachet de relocare nu il veti primi dvs in mana .
• Pachetul de relocare este destinat pentru a acoperi cazarea la hotel in caz de nevoie ,pentru cel putin o saptamana ,pana va veti gasi o cazare permanenta si va acoperi prima luna de cazarea si depozitul fara utilitati.

CERINTE

Conditii de recrutare:
• Pot aplica si Proaspat Absolventii/ experienta minimum 6 luni constituie un avantaj
• Obligatoriu: Diploma de Asistent Medical Generalist
• Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit
• Inregistrare la NMC/ sau acceptati la NMC/ in curs de inregistrare la NMC
• Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.