Asistent Medical-Centru de Îngrijire Irlanda De Nord-Interviu pe Skype

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatie : Irlanda de Nord-Craigavon

Pozitii disponibile: 4
Locul de munca: Centru de Ingrijire
Salariu : 13.05 lire sterline pe ora

Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: permanenta;
• Posibilitatea de a incepe ca si infirmier pana la obtinerea PIN-ului cu salariul de 8.30 lire sterline pe ora;
• Program de munca 37, 5 ore pe saptamana;
• Bilet de avion platit de angajator;
• Nu se plateste impozit pe salariu pentru primii 10.000 de lire sterline;
• Beneficiati de Asigurari Sociale;
• Beneficiati de Asigurari Medicale;
• Acces la Schema de Pensie;
• Cazare asigurata de angajator contra cost, prima luna la chirie gratuita;
• Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 30 de zile;
• Posibilitati de formare profesionale si cursuri;
• • £500 de lire sterline imprumut pentru a va ajuta cu cheltuielile si se retrag pe o perioada de maximum 3 luni din salar;
• Masa gratuita pe perioada programului de munca pentru prima luna.

CERINTE

Conditii de recrutare:

• Pot aplica si Proaspat Absolventii/ experienta minimum 6 luni constituie un avantaj;
• Obligatoriu: Diploma de Asistent Medical Generalist;
• Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit;
• Inregistrare la NMC/ sau acceptati la NMC/ in curs de inregistrare la NMC;
• Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca.

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.