Asistent Medical, Azil de Batrani

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistenti Medicali Generalisti Aziluri de batrani
Interviuri 19 – 20 februarie
Locatii: Hereford, Bromsgrove, Somerset, Dorset (close to London)
Tipul job-ului: Full time
Salariu: £14,40/h

CERINTE

- in curs de inregistrare la NMC
- Nivel mediu de limba engleza

BENEFICII OFERITE

Program standard de lucru 37.5h/sapt
Orele suplimentare sunt platite aditional:
- Crestere a salariului cu 5% pentru turele de noapte
- £1/h pentru orele lucrate suplimentar timpului sandard
Schema de pensii
Bonus de £200 dupa 12 luni
Prima luna gratuita
Bilet de avion platit de angajator
Training

Mai multe informatii:
Catalina Isofachescu
0040 (0)732 136 548
cisofachescu@vplhealthcare.com

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.