Asistent(a) la domiciliul pacientului Sussex

Job Hunting Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

BEST CARE OFERĂ LOCURI DE MUNCĂ PENTRU FEMEI ȘI BĂRBAȚI ÎN MAREA BRITANIE - ASISTENȚĂ LA DOMICILIUL PACIENTULUI
Selectăm femei și bărbați, cunoscători de limba engleză pentru a lucra în Marea Britanie. Se oferă contract de muncă full time pe perioadă nedeterminată, biletul de avion este achitat de angajator.
NU PERCEPEM SERVICII DE MEDIERE!!!
Responsabilităţi:
• vizite la domiciliul pacienţilor;
• oferirea de suport psihic şi fizic persoanelor vârstnice;
• pregătirea meselor;
• administrarea medicamentelor;
• operaţiuni de uz casnic (ex: ştergerea prafului, spălare, aspirare, păstrarea curăţeniei în încăpere);
• activităţi specifice unui infirmier;
• tratarea tuturor persoanelor cu respect și demnitate și asigurarea de servicii echitabile.
NU SE CERE EXPERIENȚĂ!!!
SE ACCEPTĂ ȘI CUPLURI!

CERINTE

• cunoaştera limbii engleze la nivel conversaţional;
• deţinerea permisului de conducere categoria B;
• atitudine pozitivă;
• dorință autentică de a-i ajuta pe alții;
• formă fizică bună.

BENEFICII OFERITE

• 28 de zile concediu pe an (platit)
• £ 7.20 pe ora primele 6 luni dupa care salarul va creste la £ 8.00 pe ora respectiv £ 9.00 pe ora Sambata / Duminica, programul de lucru este flexibil pana la 13 ore pe zi.
• Se ofera masina de serivici, telefon, uniforme.
• Se ajuta la obtinerea acteleor (National Insurance Number , Bank Account)
• Training gratuit ( cursurile de profesie , fara ele nu puteti incepe serviciul , dureaza 1 saptamana)
• Desigur ajutam si cu , cazarea fiind dedusa din primul salar
• Dupa cele 6 luni se ofera o scoala gratuita numita NVK 2 si 3(nu este obligatoriu) daca acest curst obtineti o diploma de calificare ca si infirmier in Anglia deasemenea este recunoscuta international.

Job Hunting Trade - Head Hunting de personal personalizat pe nevoile companiei dvs.