Anglia: Muncitori in depozit – Interviuri in decembrie la Bucuresti

Fronterra Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oportunitate pentru cei interesati sa lucreze in Marea Britanie, intr-un depozit apartinand unui mare lant de farmacii!

Nu rata sansa de a avea o discutie la BUCURESTI, la inceputul lunii DECEMBRIE, direct cu angajatorul (unul dintre cele mai mari lanțuri de farmacii din UK).

Locatie: Londra

Plecarile au loc incepand cu luna IANUARIE 2017!!!

Fronterra Recruitment nu percepe comision din partea candidatilor si iti ofera sprijin atat inainte de angajare, cat si dupa ce ai ajuns in UK.

CERINTE

Conditii pentru a fi selectat:

• Experienta anterioara reprezinta un avantaj, insa nu este obligatorie
• Limba engleza la nivel mediu, conversational

BENEFICII OFERITE

Beneficii oferite:

• Contract pe perioada nedeterminata, minim 40 ore/ saptamana, plus posibilitatea de ore suplimentare
• Salarizare: 7.35 lire/ora in primele 6 luni; 7.85 lire/ora dupa cele 6 luni
• Contributie la sistemul de pensie
• Ajutor in obtinerea NINo si a contului bancar

NU percepem comision!!!

Aplica acum si in cel mai scurt timp vei fi contactat pentru mai multe detalii!

Pentru a aplica la acest job, va rugam sa trimiteti CV-ul la andreea@fronterra.co.uk si sa raspundeti la cele 2 intrebari de mai jos:

• Ai prieteni in Londra care te pot sprijini in gasirea unei cazari? Daca nu, ai posibilitatea sa iti organzezi singur cazarea?
• Care este nivelul tau de limba engleza? Te rugam să alegi intre între: Începător / Intermediar / Bun / Avansat

Fronterra Recruitment is a UK based international recruitment agency. We recruit and place quality candidates across countries spawning over 3 continents in a vast range of industries ranging from hospitality to construction and from healthcare to accountancy. We passionately strive to provide our clients with a first class recruitment service, and to serve our candidates with an honest, transparent and ultimately rewarding approach.

We do not under any circumstances charge candidates a recruitment fee.