Ingrijitoare la domiciliu cu permis de conducere

M&G GABI RECRUITING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea se va desfasura la domiciliile persoanelor aflate in ingrijire si presupune de la caz la caz: toaletare, imbracare, socializare, menaj usor, gatit, mici cumparaturi, etc.

CERINTE

Cerinte:
- limba engleza la nivel conversational
- diponibilitatea de a lucra cu batrani si persoane bolnave
- o calificare nu este obligatorie, dar reprezinta un avantaj
- permis de conducere cat B cu vechime minim un an

BENEFICII OFERITE

Compania va ofera:
- autoturism, telefon, GPS
- transport gratuit din Romania in Anglia
- transport gratuit de la aeroport la cazare
- cazare contra cost: 40 - 66 lire pe saptamana
- salar incepand de la 7.10 lire pe ora , care ajunge la 8.10 lire pe ora dupa training si asimilare de experienta
- instruire in prima saptamana si supervizare in primele 3 saptamani – partea de ingrijire si partea de condus
- cursuri de limba engleza gratuite in primele 3 luni de activitate
- cursuri gratuite de calificare in lunile 3 – 6 de activitate
- asistenta pentru dobandirea statutului de Self Employed in UK

Persoanele care doresc sa participe la interviu sunt invitate sa trimita un CV in limba engleza, in format europass, tip fisier Word, cu o poza atasata. Daca ati avut situatii in care ati participat la ingrijirea unor persoane bolnave din familie, atunci sa mentionati aceste aspecte in CV, impreuna cu descrierea detaliata a responsabilitatilor avute. In CV, treceti si o scurta caracterizare a personalitii dvs. (mircearopan@gabirecruiting.eu)
Informatii suplimentare la 0753434081.
Numai persoanele ale caror CV-uri vor fi selectate urmeaza sa fie contactate.

M&G Gabi Recruiting este o companie tanara si curajoasa cu standarde inalte de transparenta si eficacitate in consultanta cadrelor sanitare in gasirea unui loc de munca in spitale, clinici private sau case de batrani din Anglia.
Societatea noastra este acreditata de Ministerul Muncii si are ca obiect principal de activitate selectarea si consilierea cadrelor sanitare in gasirea unui loc de munca in Anglia.