ANGAJEAZA ASISTENTI MEDICALI/Interviu la Iasi in Decembrie 2015

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitie : Asistent Medical
Tara : Marea Britanie

Locatie : Lytham- Nordul Angliei
Pozitii disponibile: 15
Locul de munca: Centru de Ingrijire
Salariu: 13 lire sterline pe ora
Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: permanent
• Angajatorul ofera posibilitatea de dezvoltare profesionala, de continuare a educatiei
• Salariul pentru pozitia de Asistent Medical Inregistrat la Colegiul Asistentilor si Moaselor din UK va fi de 13 lire pe ora
• Posibilitatea de a lucra ca si infirmier pana la Primirea Pinului cu 8 lire pe ora
• Zilele de Sarbatoare legala nationala sunt platite cu 26 lire sterline pe ora
• Se lucreaza in medie 36 ore pe saptamana
• Beneficiati de Asigurari Sociale
• Beneficiati de Asigurari medicale
• Acces la Schema de Pensie
• Prima luna la chirie gratuita
• Sprijin in cautarea unei cazari permanent
• Vi se ofera un pachet de relocare de 1500 lire sterline pentru a plati a doua luna la chirie si depozitul . Acesti bani se vor retrage pe o perioada de 10 luni din salar cate 150 de lire.
• Bonus de 1000 de lire la implinirea unui an.
• Biletul de avion platit de angajat
• Concediu platit-Concediul de odihna anual de 5.6 saptamani

CERINTE

Conditii de recrutare:
• Obligatoriu: Diploma de Asistent Medical Generalist
• Experienta se accepta si Promotia de Absolventi 2015
• Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit
• Inregistrare la NMC/ sau acceptati la NMC/ in curs de inregistrare la NMC
• Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.